10.104 dekorace E14 žárovka paprika LED

Žárovka jako specializovaná dekorace do svítidel, má tvar zelené papriky, je stmívatelná. Je to dekorace, jejíž požadovaným efektem je viditelnost rozžhavených vláken. Je vhodná do objímek bez stínidel. Nebo pod kovový talíř. Dává se to většinou do restaurací a sklepních pivnic. 

Žárovka. Tvar paprika zelená. Je hodně zajímavá a jako designový prvek se dá použít i na dekorativní svícení tam, kde má zaujmout pozornost. Příkon má 3W, což je úplně zanedbatelné s ohledem na to jak vypadá, tedy je vhodná i na delší svícení. Není to sice pro nějaké čtení, na to jsou jiné, ale ona má jiný úkol. Tato žárovka má doslova zaujmout. Třeba, "Rozsvítím si večer papriku" nebo "Jděte se sednout tam, co svítí ta paprika". Taková věta nezůstane bez odezvy.

Můžeme doručit do:
16.8.2022
Možnosti doručení
nyní skladem (1 ks)
849 Kč / ks
Kategorie: Žárovky
svítidlo: E14
typ: dekorativní
barva: zelená
patice: E14
příkon: 3W
barva světla: dekorativní zelená
záření: 90
napětí: AC50/60HZ 220-230V

Dekorace jako zelenina, patice E14 celoskleněná má příkon 3W. Je to tvar lusku zelené papriky. Používá se to za dekorativním účelem, kdy mají být vidět žhavá vlákna. Jsou to specializované efekty a žárovka není určena k užitkovému svícení. Délka je 19,5cm a průměr 5cm, lumenů 90.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení