Jmenuji se Dagmar...

"Jakmile se mi dostane do ruky nějaká nová lampa nebo lustr, už vidím přesně interiér nebo dům, zahradu, ve kterém bude dělat parádu. Jsem často tak nadšená, že až nevnímám své okolí.

Několik let jsem prošla výrobou a zpracováním kovových materiálů a teď vše doslova úročím při mé vášni. Světla montovat a rozebírat, zjišťovat detaily a sledovat zákonitosti.

 

Kdyby to bylo vše jenom na mě, máme doma každý den úplně jiné osvětlení. Prostě mě baví svítidla vybalovat a posuzovat zpracování, zkoumat, jak se můžou sestavit a s čím by bylo pěkné je kombinovat. Obdivuji tradiční firmy a jejich práci. Dobře odvedená práce je totiž umění."

Informace, které zde poskytuji, jsou mé osobní zkušenosti, a stejně jako všechny obrázky podléhají duševnímu vlastnictví, proto je bez svolení nekopírujte. Vítám dotazy a připomínky, můžete mi napsat, nebo se připojit do skupiny na facebooku, kde si můžeme vyměňovat zkušenosti a inspirace. Pokud máte zájem, klikněte zde.

Provozuji eshop na interiérová a zahradní svítidla www.pikomal.cz . Zde si můžete prohlédnout značky, se kterými spolupracuji.

Držím vám palce a fandím při vašich světelných nápadech a realizacích. Jsou to výzvy, které prostě baví dokončit.

 

Napište mi...