Vyhledat

Searchlight zrcadlo krytí IP44 s osvětlením do koupelnyV menší koupelně je výhodné ukládat své toaletní potřeby do zrcadlové části, která se ukrývá za dvířky. Dvě poličky budou stačit pro tuby s krémy, parfémy, jsou tu na to dvě poličky. Zrcadlo je věrné, tedy nezvětšuje a odráží realitu, což je možná někdy i na škodu.


Aby mohlo zrcadlo i svítit, musí mít pro koupelnu správnou ochrannou třídu a toto má IP44. Osvětlení obstará integrovaná LED o příkonu 9,6W a barva světla je 4000K. To je denní neutrální světlo. Vydá 289 lumenů. Dobře bude vidět na holení a denní líčení do práce. To je výhoda. Určitě to ocení žena, která se líčí brzy ráno, když je venku ještě tma. Může totiž odhadnout lépe intenzitu make-upu a nevypadá pak za světla jinak, než si představovala. Zboku je na zrcadle vypínač. Je šikovně docela dole, tedy se i po tmě pohmatem dá dobře najít, stačí jet od rohu nahoru pravou rukou.


Co se týká holení, zboku skříňky je zásuvka na holící strojek. Je to opravdu jen na něj, v našich podmínkách elektrické sítě zvládne tato zásuvka max. 20VA. Nezvládne tedy ani fén, ani kulmu, ani jiné přístroje, které potřebují víc než 20VA.


Rozměry jsou určitě důležité, tedy výška je 60cm, šířka 66cm a od stěny 10cm.


Záruku poskytuje výrobce běžně 2 roky. Pokud si zrcadlo nainstalujete a zaregistrujete se u něj na stránkách, prodlouží bezplatně záruku o jeden rok. Je nyní v nabídce Searchlight katalog Collection 2019/20


Pokud vás toto zrcadlo zaujalo, můžete ho objednat na stránkách www.pikomal.cz

Abyste ho nemuseli hledat, můžete kliknout na tento odkaz: 6560 zrcadlo Searchlight

50 zobrazení0 komentář