Vyhledat

Kolekce svítidel Dragonfly - Tiffany světla od Searchlight
Kolekce svítidel Dragonfly od výrobce Searchlight obsahuje několik svítidel, která lze do interiéru použít. Společným znakem je motiv umělecky pojatých vážek a způsob provedení stínidla.


Všechna stínidla mají provedení ve stylu vitrážového skla Tiffany. To znamená, že kousky barevného skla jsou zasazeny do kovové formy způsobem letování. Celkově tento dekor je poměrně pevný, protože sváry jsou silné a působí tak kompaktním dojmem. Pokud to ale upadne na zem, určitě se to rozpojí. Jedná se o ruční práci, proto je každé stínidlo s některými odlišnostmi ať tvaru nebo barvy. Co se týká balení, je sklo ošetřeno ochranným olejnatým nátěrem a může trochu kov barevně reagovat. Ne že by se barva kovu změnila, spíš se objeví trochu barvy na igelitu a polystyrenu. Před instalací je vhodné hadříkem stínidlo otřít a tím to osušit.


Základna a části, ve kterých jsou instalovány vodiče, jsou z kovu v antické mosazi. Mají přiznané černé objímky, jsou tedy vidět.

Závěsné svítidlo má označení 1283-16


Rozměry: Průměr stínidla je 42cm, výška je 22cm. Od stropu i s rozetou je to 112cm.

Uchycení: Malá mělká rozeta s malou konzolkou uvnitř. Ta se přichytí hmoždinkami do stropu a pak se k ní připevní rozeta. Zavěšení je na řetězu a kabel vede souběžně s ním.

Světelný zdroj: Patice pro zdroj je E27 a úplně nejlepší bude celoskleněný typ LED. Žárovku výrobce ke svítidlu nedodává. Maximální příkon by měl být 40W.
Odkazy:

Montážní návod zašleme na vyžádání: MN1283-16

Svítidlo je možné zakoupit na stránkách www.pikomal.cz

a to kliknutím na tento odkaz: 1283-16 dragonfly

19 zobrazení