Dekorativní doplňky do interiéru

Jestli něco dělá ducha interiéru, pak jsou to bytové doplňky. Jsou to prvky, které propojují jednotlivé výrazné kusy do celku, který pak dostává typický charakter. Říkejme mu styl. Většinou jsou to menší kousky, které podtrhují detail. Tedy ho zvýrazňují. Dělají ho čitelným. Dobře sladěný interiér velmi příjemně působí na psychiku člověka. Ten pocit se pak nazývá pocit z domova. Nebo skvělý pocit odpočinku. Bezpečí. Inspirace a tvoření. Meditace. Soustředění.

Každý člověk má styl jiný. A my k němu nabízíme bytové dekorace a doplňky, které by ho mohly podpořit. Některé kousky jsou zcela nové. Některé jsou staré, ale ve výborném stavu. Některé jsou i starožitné. U každého je to napsané.

Sázíme na originalitu, autentičnost. Osobitost. A nejlépe na celý příběh. Ta věc musí "mít pozadí"

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu DAGMAR 2foto (60)
Tip
6.001 zrcadlo rozkládací
nyní skladem (1 ks)
5 226 Kč

Rozkládací zrcátko na tři díly. Je na řetízku na zavěšení. Je poměrně těžké, proto bude potřeba dobrá hmoždinka do zdi. V zadní části je podpěrka, která slouží na postavení na...

1
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení