Vážení kupující, v termínu od 13.6.-28.6. budeme mít dovolenou, objednávky vyřídíme 1.7.

pikomal

Zaměřujeme se na podnikání on-line. Zažíváme vše na vlastní kůži a také jsme s ní šli na trh. Máme zkušenosti, vykoupené penězi, trpělivostí a nezdary. Máme potvrzenou představu, co funguje. Nevíme zcela přesně jak fungují běžné platformy. Víme ale, že všechny jsou pro lidi. Víme, jak lidé fungují na jednotlivé podněty. To je přesně to, co nás zajímá.

Opravdovost. Zakládáme si na ní. V podnikání existují zákony, přes které se nedá přejít. Disciplína, disciplína, schéma a systém. Konzistentnost. Transparentnost. Vize a cíl. Mají určitý smysl. Mají konkrétní význam. Určit je není tak snadné. Musí se s nimi hlavně ztotožnit otec myšlenky. Je nutné odpovědět si na otázku proč.

Jste na rozpacích, jak správně nastavit systémy ve firmě? Obáváte pořídit si aplikaci, pomůcku a nechcete se spálit tím, že si koupíte něco jen na rok? Máte v úmyslu realizovat se pomocí on-line prodeje a nemáte na to odvahu? Víte, že potřebujete dobré produktové fotografie, nevíte ale jak je udělat? Chcete konzultovat Váš krok na sociálních sítích? Máte celý život kamennou prodejnu a víte, že je čas přejít na on-line?

Jste tu dobře. Jste vítáni. Seznamte se s námi. Zjistěte si, zda jsme lidé, kteří s vámi můžou komunikovat, zda si budeme rozumět. Přemýšlejte, zda by se Vám hodil malý kurz. Nebo ten větší. Promyslete svoje proč. To je totiž základní otázka. A pak už jen napište nám. Na info@pikomal.com

Na této stránce představujeme všechno, co děláme. Všechno je jen otázka dobrého plánování a disciplíny. Vítejte u nás. My jsme tady pikomal. A Vy buďte s námi.

Záznamy nebyly nalezeny...