Šedá stolní lampa

Stolní lampa v šedé barvě. Vždycky je to krásné oživení v interiéru, zejména v případě, že by se zde očekávala zlatá teplá barva. podívejte, jak vypadá v interiéru společně s tmavými barvami stěn. V kombinaci se zlatými doplňky spolu vůbec nesoupeří.


Keramická podstava má krásné a jemné tvarování. Povrch je stříbřitý. A taková barva zapadá do těch ostatních velmi ochotně.

Bude přímo zdobit v interiéru s barevnými stěnami. Udělá takovou scenérii i při zhasnutém světle. A při rozsvícení to rozparádí. Stínidlo je tvar kruhu, spíš válce. A světlo se šíří na nohu lampy a pak ještě směrem vzhůru. Vypadá to velmi efektně.

V šedé noze se neodráží prostředí z pokoje. Tedy předměty v bezprostřední blízkosti nohy lampy předají trochu barevného stínu do odrazu světla z podstavce.

Je to krásná lampa. Pokud je lesklá, jako orosená, pak je dokonalým šperkem i do náročného interiéru, kde by to málokdo čekal.

stolní lampa  


ODKAZY NA PRODUKTY:

šedá stolní lampa keramická se spirálkami a s bílým textilním stínidlem 

stříbrná stolní lampa keramická a šedé stínidlo

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení