deníček

Malé denní postřehy ze života třeba se svítidly. Můžete tu najít tip na řešení některých drobných pozastavení se nad nějakou skutečností. Možná vás to inspiruje ke svému řešení, které bývá nejlepší a nejdůležitější. Pokud se nám s ním svěříte, dáte najevo ocenění našeho záměru. Sejít se ke komunikaci můžeme na sociálních sítích, kde vám náš ambasador rád odpoví. Najdete nás pod slovem Pikomal

Svítidla v obraze

Svítidla v obraze.

Ano, tentokrát ve videu. Podívejte se na svítidla trochu jiným úhlem pohledu. Trochu jiným způsobem. Svítidla jsou základní součástí interiéru. Je to láska a vášeň. 

Světlo do kuchyně

Panelák? Světlo do kuchyně?

 

Klasika nad stůl v kuchyni. Možnosti jsou omezené prostorem zejména v panelových domech. V panelech si moc poradit nelze a vývod nad stolem je zpravidla již instalován.

Tak asi jako bambus

Dutý? Tak asi jako bambus.

Ratanový nebo bambusový materiál je přírodní materiál z dřevin, které se pěstují v Asii nebo Indonésii. Je v nich rozdíl, ale jsou si dost podobné. Protože u svítidel jejich vzájemný rozdíl nehraje roli, můžeme zdůraznit jejich přednosti.

Černá v pátek

Pátek třináctého

Nemá dobrou pověst už roky. Připomínat si historky, které se staly v tento den a měly černé dopady, je vlastně nošení dříví do lesa. Ale černá barva má stejně obrovské využití i v interiéru.

Poradíte mi?

Poradíte mi? chtěla bych nějakou bodovku do pokoje

"Ano, jistě. Běžte rovně a za třetím regálem zahněte doprava. Vlevo jsou bodovky."

Mít svůj styl

Mít svůj styl, to vyžaduje hodně péče a pozornosti.

Všechno se koupit nedá. Při pořízení nové věci, pokud má dobře sloužit, je důležité připustit, že každá věc potřebuje náležitou péči a servis. Uvedu příklad. Boty. Jsou krásným doplňkem každého outfitu.

6 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení