deníček

Malé denní postřehy ze života třeba se svítidly. Můžete tu najít tip na řešení některých drobných pozastavení se nad nějakou skutečností. Možná vás to inspiruje ke svému řešení, které bývá nejlepší a nejdůležitější. Pokud se nám s ním svěříte, dáte najevo ocenění našeho záměru. Sejít se ke komunikaci můžeme na sociálních sítích, kde vám náš ambasador rád odpoví. Najdete nás pod slovem Pikomal

Svítidla pro badatele podzemí

Svítidla pro badatele podzemí

Jeskyně a doly jsou specifickým světem věčné tmy. Lidé využívali prosvětlené a prostorné části jeskyní od pravěku. Od časů, kdypak začali hledat vzácné kovy a další přírodní suroviny, kopali do podzemí soustavy štol a šachet. Bez světel se však neobešli.

Lanová svítidla

Lanová svítidla

Skvělé svítidlo na zavěšení na strop z přírodního materiálu. Provaz je zapleten do spirálového lana. Pěkně realizovaný nápad. Má nekonečně mnoho variant k použití uzlů a smyček. 

Halogenová stojací lampa

Halogenová stojací lampa

Tento typ halogenové stojací lampy se vyskytoval na trhu několik desítek let. A v dnešní době jich v domácnostech hodně stále je a jsou funkční. Málokdy se podaří vyrobit lampu, která by byla tak oblíbená, jako právě tato.

Šedá stolní lampa

Šedá stolní lampa

Stolní lampa v šedé barvě. Vždycky je to krásné oživení v interiéru, zejména v případě, že by se zde očekávala zlatá teplá barva. podívejte, jak vypadá v interiéru společně s tmavými barvami stěn. V kombinaci se zlatými doplňky spolu vůbec nesoupeří.

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku

Jsme e-shop svítidel. Zůstaňte s námi v kontaktu. Vítáme všechny, co přicházejí k nám z facebooku. Aktualizujeme neustále naši nabídku svítidel. Fotíme je, aby byla co nejvíc reálná. Profesionální fotograf dbá na to, aby zkreslení bylo co nejmenší.

Zápustná s IP65 nerez

Zápustná s IP65 nerez

Zápustná svítidla IP65. Ta se dají použít hodně často. Na terasu nebo k venkovnímu bazénu může být vhodné do zdi použít svítidla, co budou zapuštěná do omítky. Z řady výrobců se může vybrat třeba právě takové nerezové s krytím IP65.

Venkovní  v hnědé

Venkovní v hnědé

Když si budeme přát, aby naše zahrada působila stejným dojmem, jako jsou třeba anglické zahrady, neobejde se takový prostor bez venkovních svítidel hnědé barvy. 

Svítidla v obraze

Svítidla v obraze

Svítidla v obraze.

Ano, tentokrát ve videu. Podívejte se na svítidla trochu jiným úhlem pohledu. Trochu jiným způsobem. Svítidla jsou základní součástí interiéru. Je to láska a vášeň. 

Světlo do kuchyně

Světlo do kuchyně

Panelák? Světlo do kuchyně?

 

Klasika nad stůl v kuchyni. Možnosti jsou omezené prostorem zejména v panelových domech. V panelech si moc poradit nelze a vývod nad stolem je zpravidla již instalován.

Tak asi jako bambus

Tak asi jako bambus

Dutý? Tak asi jako bambus.

Ratanový nebo bambusový materiál je přírodní materiál z dřevin, které se pěstují v Asii nebo Indonésii. Je v nich rozdíl, ale jsou si dost podobné. Protože u svítidel jejich vzájemný rozdíl nehraje roli, můžeme zdůraznit jejich přednosti.