Venkovní v hnědé

Když si budeme přát, aby naše zahrada působila stejným dojmem, jako jsou třeba anglické zahrady, neobejde se takový prostor bez venkovních svítidel hnědé barvy. 

Hnědá, temná a třeba i rustikální barva, velmi dobře hraje se základní zelenou, odstíny béžové a dokonce i s pestrými barvami okvětních lístků kvetoucích rostlin.

U oprýskané zdi krásně zapadne do celkového obrazu. Nerazí, nepůsobí nepřirozeně. Proti cihlové zdi vynikne hlavně, když se rozsvítí. Kamenná zeď. Její krása není žádnou lampou narušena. Svítidlo v celkovém detailu vyzáří co může, skutečně, až když se rozsvítí.

Tím se dá říci, že svítidlo v zahradě nemá přebírat plnou pozornost. Nemá křičet: "Tady jsem". Má být krásným, elegantním šperkem, který při rozsvícení přitáhne obdivné pohledy všech lidí. Lidí, kteří se v zahradě pohybují. Láká je trávit v ní více času. Lampa na zavěšení na terase, v podloubí nebo pod balkonem, nástěnné svítidlo na zeď třeba u vchodu.

Klikaté chodníčky lemují malé venkovní sloupky hnědé rustikální barvy a ty vysoké, ty můžou jako solitéry umístěné ve vzdálenějších částech, probouzet hloubku pohledu k vzdálenějšímu místu pro auto nebo jako maják ukázat bezpečnou cestu do vzdálených příjezdových cest, k vratům nebo k bazénu. Ve dne skryté, v noci obdivuhodné. Nejen pro večerní obyvatele, kteří její světlo tak rádi stráží.

 

rustikalni-stojaci-svitidla-v-hnede-barvě-ip44  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení