Svítidla ve tvaru koule

Jsou tvary zcela čisté. Myšleno bez přehybů, rohů a sámků. Bez nerovností nebo překvapení. Univerzální čistý, stále oblíbený a moderní tvar. To je koule. Dokonalý je ten tvar.

V jednoduchosti je krása. Čistá bílá nebo jemně pastelově zabarvená průsvitná skleněná koule je oblíbeným a žádaným svítidlem k širokému použití. Existuje řada velikostí a vhodné jsou jako hlavní i doplňkové svítidlo do sálů, hal, dětských pokojů, kuchyní, předsíní, a dalších místností, různých zákoutí, přístřešků na zahradě apod.

Použít lze více stejných či podobných svítidel k prozáření větších prostor. Koule je elegantní a dokonalý tvar, může působit nerušivě a nenápadně nebo je naopak výrazným doplňkem vhodně řešeného interiéru.

Právě praktičnost a univerzálnost dělá ze závěsného svítidla ve tvaru koule mnoho desetiletí oblíbený produkt. Výhodou je, že koule se hodí jak ke starožitnému či jinému stylovému zařízení interiéru, tak i k modernímu designu. Zároveň dokonale splní svůj hlavní účel, tedy dobře osvítí vybrané místo. Je to tak nadčasová věc, že svítící koule budou jistě žádané a často vyhledávané i v blízké či daleké budoucnosti.

Představa levitujících svítících koulí v prostorách s nádhernými uměleckými díly, které teprve čekají na stvoření nenarozených umělců je jako živá.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení