Poradíte mi?

Poradíte mi? chtěla bych nějakou bodovku do pokoje

"Ano, jistě. Běžte rovně a za třetím regálem zahněte doprava. Vlevo jsou bodovky."

Úplně stejně to cítím, když se mě někdo zeptá: "A máte taky bodovky? potřeboval bych nějakou do pokoje. Měli jsme tam jednu a už se nám tam nehodí, hledáme něco jiného."

Můžu odpovědět. "Jistě, kategorie "svítidla do interiéru, klikněte na text bodová a vyjedou všechny na stěnu i na strop."

Kdybych ale dostala fotku a popis, že se jedná o takový pokoj a chce tam takový styl, "pro syna, víte?" můžeme náš výběr blíže specifikovat.

Tady, v našem obchodě, nabízíme svítidla, která už známe. Jako svoje boty. Víme jak vypadají a co mají za parametry, v čem jsou skvělá a v jaké případě je lepší kouknout ještě jinam. Možností je celkem obrovské množství. Katalogů svítidel je každoročně celá dlouhá řada. Musí se hlídat ale jeden termín a ten je pro dnešní dobu velmi ošemetný. Jmenuje se dostupnost.

Dokud nemá výrobce produkt přímo ve skladu, a není vyfakturovaný na dokladu k nám, pak se může dopředu rovnou stanovit, že dostupný není. Protože se běžně stává že tolik veličin z jiných stran, které to ovlivňují, nelze předem zodpovědně termín stanovit. Tohle je úskalí dnešní doby. Tohle je úskalí prodeje zboží přímo od výrobce.

Rádi doporučíme něco z výběru, který skladem máme. Jistě najdeme něco i pro Váš styl. Ten, který neustále zkoušíme předem, jako nové boty. Protože je důležité mít svůj styl.

AUTOR: Dagmar Toušková

Bez názvu (300 × 553 px)    Bez názvu (300 × 533 px) (2)  rondel-anticka-mosaz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení