Světlo do kuchyně

Panelák? Světlo do kuchyně?

 

Klasika nad stůl v kuchyni. Možnosti jsou omezené prostorem zejména v panelových domech. V panelech si moc poradit nelze a vývod nad stolem je zpravidla již instalován.

I přesto může ke kuchyňské lince v typickém rozvrhu a designu zdárně sekundovat svítidlo vhodné nad jídelní stůl. Za tím účelem jsou pěkné závěsy se stínidlem o průměru kolem 25 až 35cm. Ostatní doladí pěkná záclona a sladěný ubrus.

Pro vyznavače kovové kuchyňské linky lze doporučit svítidlo se skleněným stínidlem, případně odlehčené drátěné. Kovové by šlo jistě také, nejlépe v nějaké výrazné barvě, než je linka. Přeci jen už je toho kovu, jako materiálu, příliš pohromadě.

Dřevěná a textilní stínidla jsou také moc pěkná, jen jsou v kuchyni v panelových domech trochu náročnější na údržbu. Hodila by se spíše pro oddělený jídelní kout.

Při dřevěném základu kuchyňské linky bude také moc pěkné sklo a drát. A kovové stínidlo to krásně oživí. Výběr je na vás. Sladit takové věci je malé umění a jistě si u něj užijete svou kreativní chvilku.

autor: Dagmar Toušková

 

kuchynske-svitidlo-nad-stul-jidelni-obchod-svitidla-pikomal  svitidla-s-industrialnimi-prvky-obchod-svitidla-pikomal  svítidla-z-přírodního-materiálu-pikomal-obchod

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení